Lesrooster

Zaalbezetting de Olympiaan

Maandag:

 09.00 – 10.00 uur Clementine Dames fit recreatie
 15.45 – 16.45 uur Alinda & Patricia Meiden groep 6/7
 16.45 – 17.45 uur Alinda & Patricia Meiden groep 7/8
 17.45 – 18.45 uur  Alinda & Patricia Meiden groep 8/1e klas
 18.45 – 20.00 uur  Alinda & Patricia Keuze B-selectie
 20.00 – 21.00 uur  Alinda & Patricia Meiden 2e klas+

Dinsdag:

 15.45 – 17.15 uur Frouke, Daphne &Phoebe Opstap
 17.15 – 19.15 uur Frouke, Jolanda & NTS verplichte oefenstof
 19.30 – 20.30 uur Alinda Aerobics/steps

Woensdag:

 13.30 – 14.30 uur Clementine & Alisha Meisjes groep 1/2/3
 14.30 – 15.30 uur Clementine & Alisha Meisjes groep 4
 15.30 – 16.30 uur Clementine & Judith Meisjes groep 5
 16.30 – 17.30 uur Clementine & Judith Meisjes groep 6
 17.30 – 18.30 uur Clementine & Alisha Jongens groep 1 t/m 4
 18.30 – 19.30 uur Clementine & Alisha Jongens groep 5+
17.30 – 19.30 uur Clementine & Antonie Jongens selectie
 20.00 – 21.00 uur Halima Dames fitness

Donderdag:

10.00 – 11.00 uur Mw van Kampen 55+ fitness
 15.45 – 16.45 uur Clementine Meisjes groep 5/6
 17.00 – 19.00 uur Martine, Alinda & NTS verplichte oefenstof
 19.00 – 21.15 uur Sonja & Martine NTS keuze oefenstof

Vrijdag:

 09.00 – 10.00 uur Lies & Peuters vanaf 2 jr.
 10.00 – 11.00 uur Lies & Peuters vanaf 2 jr.
 13.30 – 14.30 uur Lies & Hannie Peuters vanaf 2 jr.
 14.30 – 15.30 uur Lies & Hannie Peuters vanaf 2 jr.
 16.00 – 17.30 uur Clementine & Alisha Springgroep jeugd
 17.30 – 19.00 uur Clementine & Alisha Springgroep junior/senior
 19.00 – 20.00 uur Clementine & Antonie Volwassen recreatie turnen
 20.00 – 21.00 uur Halima Dames fitness

Zaterdag:

 08.15 – 10.15 uur Frouke & NTS Verplichte oefenstof
 10.15 – 12.30 uur Sonja & Frouke/Martine NTS Keuze oefenstof

Zondag:

 11.00 – 12.00 uur Alinda Total Body 18+ man en vrouw

Andere zalen:

Sportcentrum maandag:

15.45 – 16.30 uur Clementine RG mini’s (5,6,7 jr)
16.30 – 17.30 uur Clementine en Alisha RG benj/pre jun (8,9,10,11 jr)
16.30 – 18.30 uur Clementine en Alisha RG jun/sen (12 jr en ouder)
16.30 – 18.30 uur Elise RG selectie

Molenvliet woensdag:

18.00 – 20.30 uur Elise RG selectie