Lesrooster 2022

 

Zaalbezetting de Olympiaan

Maandag:

16:00 – 17:00 uur Keesje    Meiden groep 7+
17:00 – 19:00 uur Patricia, Myrthe & Phoebe    NTS onderbouw 
en middenbouw*
19:00 – 21:15 uur Patricia & Myrthe NTS bovenbouw*

Dinsdag:

09:00 – 10:00 uur Clementine                             Dames fit recreatie
15:30 – 16:30 uur Clementine Meisjes groep 5/6
16:45 – 18:45 uur Clementine RG recreatie 
préjunioren (11+)
19:30 – 20:30 uur Halima Aerobics/steps   

Woensdag:

08:45 – 09:45 uur Simone Ouder- en kindgym
10:00 – 11:00 uur Simone Ouder- en kindgym
13:30 – 14:30 uur Clementine Meisjes groep 1/2 - VOL
14:30 – 15:30 uur Clementine Meisjes groep 3
15:30 – 16:30 uur Clementine & Lieke Meisjes groep 4 - VOL
16:30 – 17:30 uur Clementine & Lieke Jongens onderbouw
(groep 1-4)
17:00 – 18:00 uur Clementine Jongens middenbouw
en bovenbouw
18:00 – 19:00 uur Clementine Meisjes groep 5/6 - VOL

Donderdag:

15:30 – 16:30 uur Clementine & Elza          Meisjes groep 6/7
16:45 – 19:00 uur Martine & Phoebe    NTS onderbouw
en middenbouw*   
19:00 – 21:15 uur Martine, Patricia & Myrthe NTS bovenbouw*

Vrijdag:

16:00 – 17:30 uur Clementine & Ilona Springgroep Jeugd*
17:00 – 18:00 uur Clementine & Ilona Springgroep Junioren*
18:00 - 19:30 uur    Clementine    Springgroep Senioren*
19:30 – 20:30 uur Clementine Volwassen recreatie turnen

Zaterdag:

08:45 – 11:00 uur Myrthe, Naomi & Anna NTS onderbouw*
11:00 – 13:00 uur Martine, Patricia & Myrthe NTS bovenbouw*

Andere zalen:

Sportcentrum maandag:

15.30 – 16.30 uur Clementine RG mini’s &
benjamins (5 t/m 10 jr)
16.30 – 19.30 uur Elise & Clementine RG selectie*

Sophiahal HIA dinsdag:

17.15 – 20.15 uur Selina & Juliet                            RG selectie*

De Spil woensdag:

17.30 – 20.30 uur Elise  (aug t/m dec, mrt, mei, jul)
Selina (jan/feb/apr/juni)
RG selectie*

Sportcentrum vrijdag:

17.00 – 20.00 uur
(16.00 –19.00 uur 
Elise & Selina
van nov tot feb)
          RG selectie*

* Voor deze groepen word je geselecteerd. Je mag niet zomaar binnenlopen.